In deze aflevering van Let’s Talk hebben we het met Ann Cattelain van Federgon, de federatie van de private arbeidsmarktbemiddelaars en HR-dienstverleners, over een onderwerp dat veel bedrijven bezighoudt: de re-integratie van arbeidsongeschikte werknemers.

> Beluister het hele podcastverhaal …
… op Spotify
Deze content is geblokkeerd. Accepteer cookies om deze content te bekijken.
… op Apple Podcast
Deze content is geblokkeerd. Accepteer cookies om deze content te bekijken.
Ann Cattelain geeft haar deskundige kijk op die problematiek. Ze legt uit hoe werk een echte motor voor herstel kan worden, en hoe menselijke begeleiding, een sterke welzijnscultuur en een proactieve aanpak de manier kunnen veranderen waarop organisaties hun medewerkers ondersteunen. In de aflevering verkennen we concrete pistes om preventie te versterken, werknemers langdurig te re-integreren en opnieuw na te denken over de plaats van talent binnen een arbeidsmarkt in volle transformatie.
Het is niet: eerst genezen en dan werken; werken hoort bij het herstelproces.
Ann Cattelain spreekt in het Nederlands.
Op zoek naar antwoorden op de uitdagingen waarmee bedrijven worden geconfronteerd, gaat de VBO-podcast Let’s Talk in gesprek met onze lidfederaties. Welke valkuilen of obstakels komen ze tegen? Uit die zoektocht trekken we lessen die alle ondernemers, actief in welke sector ook, kunnen ontzorgen en vooruithelpen.
| Zet alvast de volgende Let’s Talk-podcast van het VBO in uw agenda en tune in! Luister op woensdag 1 april 2026 naar Pieter Van Bastelaere, CEO van de FBAA (Federatie van Belgische Autobus- en Autocarondernemers). We leven in een wereld waar talent een schaars goed is geworden. De vraag is nog altijd groter dan het aanbod, zeker in de sector van de bus- en autocarondernemingen. Heel wat talent zit nog verborgen of is vandaag niet actief. Vraag is hoe Pieter Van Bastelaere, de CEO van de FBAA, dat talent activeert. Welke acties waren succesvol, welke niet en waarom? En wat kunnen bedrijven uit andere sectoren van zijn ervaring leren? |
Lees meer artikels over: